Mi Lugu

Võrumaa metsade südames asub ainulaadne leiva- ja saiatootja, kes on aastate jooksul leidnud tee tarbija südamesse. Paadi Pagar on eesti kapitalil põhinev
ettevõtte, mis tegutseb aastast 1997. Sellest ajast alates oleme pühendunud käsitööleivatoodete valmistamisele -maitsvad ja soojad leivad otse poelettidele.

Alustanud tagasihoidlikult väikese pagaritöökojaga, oleme tänaseks kasvanud tuntud brändiks, mis toodab erinevaid leiva-ja saiatooteid, stritsleid, pärgi ja küpsiseid. Hooajaliselt toodame ka piparkooke. Ettevõtte asutamise ajal oli eesmärk lihtne – tuua tarbijateni käsitööna valmistatud leivatooteid, mis kannaksid endas kodumaist maitset ja traditsiooni.

Kuigi ettevõte on kasvanud ja laienenud, jätkame käsitöötraditsiooni, veendudes, et iga leivapäts valmistatud armastuse ja hoolega. Käsitöö meisterlikkus on loonud lojaalse kliendibaasi.

Meie tootevalikust leiab 6 populaarset leiba, 2 erinevat saia, küpsiseid ning erineva maitsega stritsleid ja pärgasid. Toodete valmistamisel kasutame kodumaisest teraviljast toodetud jahu.

Oma igapäevatöös soovime vähendada ökoloogilist jalajälge – oma tooteid pakendame minimalistlikult. Otsime pidevalt lahendusi jätkusuutlikuks tootmiseks, oleme kaasajastanud oma toomisprotsessi. Lõpetasime fossiilsete kütuste kasutamise ning läksime üle rohegaasile. Kohalikule kogukonnale pakume töökohti ja toetame sellega piirkonna jätkusuutlikkust.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart